FORGOT YOUR DETAILS?

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyonumuz

Önce insan ve toplumdan aldığımız değer yargıları ve beklentileri emek ve alınteri ile büyüterek müşterilerimize sağlıklı, ergonomik, yaşam biçimlerine uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu mobilyalar üretmektir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme ve yenilikleri takip ederek, yaşamın bir parçası olan ev mobilyalarında sektöründe öncü, lider, saygın ve güvenilir bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir, rekabetçi pazar şartlarına duyarlı, kaliteli ürün ve hizmeti, rakiplerimize göre daha uygun maliyetle, zamanında, sürekli olarak sağlamayı ve sürekli gelişmeyi hedefliyoruz, Mobilya sektöründe rekabet gücümüzü artırmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yaparak “Dünya Markası” olmak, markamıza oluşan güveni korumak ve artırmak, Ölçülebilir verilere dayanarak tüm süreçlerimizi yönetmek, firmamızın devamlılığını sağlayıp mükemmelliğe ulaşmak, Çalışanlarımızın eğitimiyle, işbirliği, dayanışma ve güvene dayalı bir çalışma ortamını hep birlikte oluşturmak, İş ortaklarımızla karşılıklı güven ortamını geliştirmek. Çevreyi temizlemek yerine, kirletmemek yaklaşımını benimsemek. Sıfır hata ile çalışmak, Ürün ve hizmetlerimizde farklılık oluşturmak, üst yönetimin önderliği ve çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak, verimliliği artırmak temel hedefimizdir.

TOP