FORGOT YOUR DETAILS?

KURUMSAL

baskan-1

Davut KARAÇAK Yön. Kur. Bşk.

TECH DESIGN

Tech Design Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2000 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, yüksek teknoloji kullanan makineleri ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışı ile ürettiği mobilyalarla, mobilya sektörüne yön veren firmamız, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.

Yaklaşık 20 yıldır mobilya sektöründeki bilgi birikim ve tecrübelerini toplamda 15.000 m2 kapalı alanda, 250 çalışanı ile mobilya sektöründe hizmet veren firmamız sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınır. Avan Garde ve Klasik Mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üretimi ile komple ev “Konsept Mobilya” üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Tech Design, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanında dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Tech Design’nın müşterilerine sunduğu en büyük avantajı, standart ürünlerinin dışında, müşteri talebine göre, özel ölçülü mobilya üretimi yapabilmesi ve bunu en kısa zamanda, en uygun maliyetle, sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmasıdır.

Tech Design Mobilya çalışanlarının tamamı genç, dinamik, eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Yönetimimizin verdiği destek ile, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırmak adına sürekli gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ile de, çalışanlarımızın bilgi, birikim ve becerileri de geliştirilir.

Tech Design, yurt içinde ve yurt dışında prestijli ihtisas furalarına katılarak mobilya sektöründe ülkemizi üst seviyede temsil etmektedir. Tech Design, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Tech Design, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Tech Design, hem yurt içinde hem de yurt dışında yaygın satış ağının bulunması ve kurumsal mağazalarının sayısını her geçen gün artırması, sektöründe marka bilinirliğini gün geçtikçe artırmaktadır.

Güçlü iletişimi ile müşteri beklentilerini çok iyi algılayan firmamız, müşteri isteklerini en kısa sürede çözümleyerek müşteri tatminini gerçekleştirir. Tech Design olarak, satış öncesi ve satış sonrası ürün, hizmet ve kaliteye verdiğimiz önemi, kurumsallaşma ve marka olma yolundaki çabalarımızla birleştirerek, sürekli büyüyen ve gelişen, yılların verdiği tecrübe ve birikimle topluma, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve tüm paydaşlarına katma değer sağlamaya devam edecektir. Tech Design, gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak, mobilya üretimindeki uzmanlığını, Loda modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışındaki kurumsal mağazalarını ve bayi ağını her geçen gün artırmaya devam edecektir.  

Tech Design Gelişim Evreleri;

  • 2000 Yılında İstanbul da kurulduk,
  • 2002  yılında kapasitemizi iki katına çıkardık,
  • 2003 yılında ilk cilalı bitmiş mobilya üretimine başladık, yurtiçi satışına başladık
  • 2005 yılında daha büyük bir üretim tesisine geçiş yaptık, buna bağlı olarak personel sayımızı artırdık.
  • Üretim tesisimizi daha etkin hale getirerek, üretim alanına ek bina ilavesi ile personel istihdamımızı artırdık.
  • 2010 yılında modernize edilmiş üretim tesisimize taşındık ve koltuk üretim tesisini kurarak ürün konseptimizi tamamladık,
  • 2011 yılında ilk ihracatımızı gerçekleştirdik,
  • 2012 yılında yurt içi ve yurt dışı satışlarımızı artırdık,
  • 2013 yılında ilk Kurumsal Mağazamızı Modoko da açtık,
  • 2014 yılında ikinci kurumsal mağazamızı İstanbul’ da açmaya hazırlanıyoruz.
TOP